Zwroty i reklamacje

 ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić́ od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać́ z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować́ nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na przykład :

       -pisemnie na adres: ul. Sielska 17 d; 60-129 Poznań,

       -w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@manufakturadk.pl

 

Aby zachować́ termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Prosimy wykonać następujące kroki :

1. Wypełnić  formularz zwrotu/reklamacji i dołączyć  go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i  data zakupu.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dokumentu  zakupu i   wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji.

3. Zwracany produkt prosimy  wysłać na adres:
Studio DK Sp z o.o. Sp.k
ul. Sielska 17 d
60-129 Poznań

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl