O nas

Manufaktura Dobrych Kosmetyków powstała z połączenia wiedzy chemicznej z pasją zielarską  oraz  nieustającego zachwytu nad bogactwem zawartym w każdej roślinie i możliwością  wykorzystania go w kosmetykach. 

Produkujemy kosmetyki z naturalnych surowców takich jak zioła,  zimnotłoczone oleje roślinne, glinki kaolinowe czy bursztyn. Szczególną uwagę przywiązujemy  do ziół, z których  wydobywamy cenne składniki i zamykamy je w  tonikach, kremach, mydłach, peelingach. Przy tworzeniu receptur chętnie  korzystamy z synergii roślin aby tworzyć kosmetyki bezpieczne i odpowiednie   dla różnych typów skóry. 

Nasze receptury przygotowujemy z niezwykłą starannością oraz w zgodzie ze standardami firm certyfikujących kosmetyki naturalne. Wszystkie produkty wykonujemy samodzielnie począwszy od konceptu, receptury aż po efekt końcowy. 

Zachęcamy do stosowania kosmetyków z naszej Manufaktury, które odżywiają, nawilżają, delikatnie pielęgnują i poprawiają  wygląd skóry ale przede wszystkim są wolne od SLS, PEG, parabenów  i innych szkodliwych substancji chemicznych.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl